Duży, skórzany portfel męski w czarnym kolorze, model w orientacji poziomej
- Wysokogatunkowa skóra naturalna
Wykonany z trwałej skóry bydlęcej w ponadczasowym kolorze, który doskonale komponuje się z każdą stylizacją.
- Elegancja na lata
Solidne materiały i staranne wykonanie sprawiają, że portfel zachowuje swój wygląd i funkcjonalność przez długi czas.
- Ochrona RFID
Wyposażony w technologię RFID, która zabezpiecza karty przed nieautoryzowanym odczytem danych.
- Poręczny rozmiar
Kompaktowa forma sprawia, że bez problemu zmieści się w kieszeni spodni lub kurtki.
- Przemyślana organizacja
Funkcjonalne wnętrze z intuicyjnym układem przegródek pozwala wygodnie uporządkować karty, dokumenty i gotówkę.
Wnętrze portfela
Z łatwością uporządkujesz wszystkie dokumenty i środki dzięki przemyślanemu układowi przegródek. Portfel został zaprojektowany w orientacji poziomej i nie posiada zewnętrznego zapięcia, co zapewnia szybki i wygodny dostęp do zawartości.
Po otwarciu znajdziesz dwie funkcjonalne sekcje, które łącznie oferują:
- 4 przegródki na karty płatnicze i lojalnościowe;
- 1 transparentną kieszeń na dokumenty;
- 1 przezroczystą kieszonkę idealną na zdjęcie.
Sekcje dodatkowo zabezpieczone są paskiem zapinanym na nap. Za częścią kart oraz kieszenią na bilon znajdują się również 2 praktyczne, otwarte przegrody na dodatkowe dokumenty lub notatki. Wnętrze zostało wykończone podszewką, która chroni skórę przed przetarciami i zwiększa trwałość portfela.
Sekcja na pieniądze
- Dwie przestronne kieszenie na banknoty rozmieszczone na całej długości portfela;
- Kieszeń na monety zamykana solidnym napem, zapewniająca bezpieczeństwo przechowywanej zawartości.
Viac z kategórie
Doplnkové informácie
| Kategória: | Pánske peňaženky |
| Značka: | iná |
| Určenie: | pánska |
| Materiál: | pravá koža |
| Hlavná farba: | čierna |
| Typ: | peňaženka |
| Orientácia: | horizontálna |
| Veľkosť: | veľká |
| Štýl: | mestský/neformálny |
| Vzor: | bez vzoru |
| Zapínanie: | bez zapínania |
| Farba kovových prvkov: | zlatá |
| Počet priehradiek na karty: | 1-5 |
| Mincovník: | zapínaný na patent |
| RFID ochrana: | áno |
| Krabička: | áno |
| Výška: | 8,5 cm |
| Šírka: | 10,5 cm |
| Hrúbka: | 2,5 cm |
14,39 €

Nový komentár