PIERRE CARDIN

396 položiek

Pierre Cardin je svetoznáma značka taliansko-francúzskeho módneho návrhára Pierre Cardina, ktorá funguje od roku 1950. Pierre Cardin navrhuje oblečenie a doplnky a je známy svojím avangardným štýlom. Dáva prednosť geometrickým tvarom a motívom.

Cardin od mlada pracoval s módou a pomáhal tiež s návrhmi inej svetoznámej francúzskej značke, v úmysle zdôrazniť ženskosť v dámskom oblečení. V roku 1954 otvoril svoj prvý butik s oblečením pre ženy s názvom Eva a následne v roku 1957 otvoril svoj prvý butik pre pánov s názvom Adam.

PÁNSKA ELEGANCIA má v ponuke široký výber Pierre Cardin doplnkov ako dámske peňaženky a pánske peňaženky, pánske opasky, tašky na notebook, taktiež Pierre Cardin dámske kabelky, pánske aktovky a tašky na rameno. Všetky Pierre Cardin výrobky sú vysoko kvalitné, z najlepších materiálov, s dôrazom na každý detail.

Pierre Cardin pánske a dámske peňaženky

Pierre Cardin peňaženky sú vyrobené z kvalitnej kože. Môžete si vybrať peňaženky z brúsenej kože, alebo z hladkej kože. Povrchová úprava peňaženiek môže byť rôzna – jemné vrásnenie, lakovaná koža, alebo vzhľad prírodného nubuku. Peňaženky sú orientované na dĺžku alebo šírku v rôznych veľkostiach. Môžete si tiež vybrať podľa typu zapínania – na zips alebo kovový patent.

Tašky na notebook a pánske aktovky

Aj Pierre Cardin tašky a aktovky sú vyrobené len z vysoko kvalitných materiálov. Detailne prepracované produkty s kvalitným šitím a elegantnou štruktúrou kože. Opäť máte na výber tašky na notebook a aktovky rôznych rozmerov a s vnútorným členením pre lepšie zorganizovanie dokumentov a priestrannosť. Väčšina pánskych aktoviek má okrem držadla/rúčky aj praktický odnímateľný ramenný popruh.

Pierre Cardin kabelky

Luxusné kožené dámske kabelky značky Pierre Cardin si obľúbi každá moderná žena. V ponuke nášho eshopu máte na výber kabelky Pierre Cardin v najnovších módnych prevedeniach, v rôznych veľkostiach a povrchovej úpravy kože (brúsená, hladká, lakovaná), rôznych tvarov a farieb. Značkové dámske kabelky sú tiež skvelým tipom na darček pre dámy. Každá z kabeliek má kvalitne vypracované vnútro. Niektoré kabelky majú praktický odnímateľný popruh na rameno alebo „crossbody".

Zobraziť: