Košele Slim Fit pre pánov

201 položiek

Ak hľadáte zúžené a kvalitné košele pre pánov, košele SLIM FIT sú pre Vás tie pravé. Z ponuky PÁNSKEJ ELEGANCIE si zaručene vyberiete.

Kedy košele správne sedia

Pri kúpe košieľ je dôležité zamerať sa najmä na rozmery goliera, dĺžku pliec, obvod hrudníka a pása, aby vám košeľa správne sedela.

Golier – mal by vám sedieť presne, nemal by byť ani príliš tesný a nepríjemný, a ani nie príliš voľný. Po zapnutí golierového gombíka by golier nemal odstávať.

Dĺžka pliec – ak je košeľa nesprávnej veľkosti a šitie na pleciach je príliš nízko, aj tá najkvalitnejšia košeľa môže vyzerať skutočne neupravene. Každá vaša košeľa by vám veľkosťou mala sedieť ako keby bola priam šitá na mieru. Švy pliec na košeli by správne mali siahať po líniu vašich pliec.

Obvod hrudníka a pása – košeľa by správne mala hladko pokrývať hrudník aj pás, a to aj v bežnom rozsahu pohybu. Ak je vaša postava taká, že máte prirodzene širší hrudník a úzky pás, potom sú pre vás ideálne košele strihu SLIM FIT, ktoré sú v páse zúžené.

SLIM FIT v PÁNSKEJ ELEGANCII

Košele SLIM FIT sú kvalitné košele so zúženým pásom, aby lepšie obopínali postavu. Elegantné pánske košele máme skladom, vďaka čomu po jednoduchej online objednávke získate váš tovar v pomerne krátkom čase. Kvalitné vypracovanie a moderný, štýlový dizajn košieľ v SLIM FIT strihu zaručujú pohodlné nosenie a vždy vkusné pôsobenie. Ak chcete zaujať eleganciou, potom sú košele SLIM FIT pre vás tie pravé. Nakupujte v našej online predajni na stránkach PÁNSKEJ ELEGANCIE.

Veľkosť:

Zobraziť: