VÝMENA / VRÁTENIE TOVARU

JE MOŽNOSŤ VÝMENY TOVARU AK MI NESADLA VEľKOSŤ?

Ak Vám nesadla veľkosť oblečenia samozrejme, že je možnosť výmeny tovaru do 14. dní od doručenia. Ak si želáte tovar vymeniť je nutné nás kontakotvať na tel. č. 0915 286 729, alebo na a info@panskaelegancia.sk a požiadať o výmenu. Po preverení dostupnosti tovaru, dohodneme výmenu. 
V spolupráci s kuriérskou spoločnosťou GLS, máme možnosť tzv. výmeny balíkov. To znamená, že kuriér Vám donesie vymenený tovar a od Vás prevezme tovar, ktorý chcete vrátiť. Poplatok za takúto výmenu je 4,80 Eur. Nemáte však žiadne starosti s odosielaním tovaru, chodením na poštu a zdĺhavým procesom výmeny. Po uplynutí 14. dňovej lehoty, tovar nie je možné vymeniť.

JE MOŽNOSŤ VRÁTENIA TOVARU?

  • Kupujúci - spotrebiteľ môže bez udania dôvodu odstúpiť od zmluvy do 14 dní od uzatvorenia zmluvy, alebo prevzatia tovaru v zmysle § 7 zákona č. 102/2014 Z.z.. Tovar je potrebné vrátiť v bezchybnom stave (nepoškodený, čistý, nenosený) spolu s jeho originálnym obalom a všetkými umelohmotnými záložkami, originálom alebo kópiou faktúry, vypísaným formulárom na odstúpenie od zmluvy, ktorý Vám bol zaslaný v potvrdení objednávky na Vašu e-malovú adresu. Pri výmene, vrátení alebo reklamácií košieľ si uschovajte všetky ochranné prvky /kartón vystielajúci vnútro košele, ochranné prvky goliera - plastová vnútorná a vonkajšia výstuž, spony rukávov/ a zašlite ich spolu s tovarom.
  • Kupujúci - podnikateľ (na firmu/IČO) uzatvára kúpno-predajnú zmluvu na základe Obchodného zákonníka - právo odstúpenia od zmluvy sa neuplatňuje.

AKÁ JE DOBA EXPEDOVANIA?

Tovar Vám zvyčajne doručíme do 5. pracovných dní. Hodinky máme externým skladom, doba dodania je do 10. prac. dní.
Upozornenie: V predvianočnom nápore sa môže doba dodania predĺžiť.

AKÁ JE DOBA DODANIA A POŠTOVNÉ?

Doba dodania objednávky je 3-5. prac. dní. Tovar Vám doručíme max. do 48 hodín od našej expedície. Ak je pri tovare uvedený interval dodania, tovar Vám bude dodaný v tomto interavale. Tovar posielame kuriérskou spoločnosťou GLS - poplatok 3,80 Eur. Poštovné do ČR na dobierku je 4,80 Eur. Príplatok za dobierku je 1 Euro.

AKO SI SPRÁVNE VYBRAŤ VEĽKOSŤ OBLEČENIA?

Pre minimalizovanie nesprávnej veľkosti je najlepšie zmerať oblečenie, ktoré Vám dobré sedí a nosíte ho a to tak, že si oblečenie napr. vetrovku položíte na rovnú plochu, zapnete a zmeráte presne ako je znázornené na náčrtku v každej veľkostnej tabuľke. Potom si vyberte podľa nameraných rozmerov správnu veľkosť.

AKO SÚ CHRÁNENÉ OSOBNÉ ÚDAJE?

Pri registrácii a nákupe v e-shope zadávate svoje základné osobné údaje, ktoré potrebujeme pre poskytnutie služieb doručenia
tovaru a pre náš účtovný a fakturačný systém: meno a priezvisko, adresa (bydlisko alebo adresa doručenia), kontakty pre
komunikáciu (telefónne číslo, e-mailová adresa). Tieto údaje sú uložené v našej databáze, bez prístupu cudzích osôb, ďalším
subjektom ich nepredávame, neprenajímame, ani iným spôsobom neposkytujeme.