Príručné tašky ETUE

98 položiek

Tašky ETUE

Pánske tašky ETUE sú tašky malých rozmerov na doklady a iné potrebné drobnosti na bežný deň alebo počas ciest. Tašky ETUE sú vyhotovené so zapínaním na zips alebo pracku. Vo vnútri majú zväčša niekoľko priehradiek na prehľadné a organizované uloženie rôznych dokladov. Tašky ETUE majú tiež odnímateľné putko na zápästie, ktorý umožňuje pohodlné a bezpečné nosenie tašky. Tašky ETUE sú väčšinou vyrobené z kože a môžu byť v elegantnom alebo športovom prevedení. Najčastejšie sú hnedé alebo čierne, no športové ETUE ľahko nájdete aj v iných farbách a odtieňoch.

ETUE - praktický a módny doplnok

Tašky ETUE patria medzi obľúbené doplnky mnohých pánov. Páni tak nemusia nosiť svoje cennosti vo vreckách svojho saka alebo nohavíc. ETUE sa hodia rovnako k obleku ako aj k bežnému ležérnemu outfitu. Nosia sa veľmi pohodlne a častokrát dopĺňajú a dotvárajú celý outfit. Sú ideálnym darčekom k sviatku alebo k významnej udalosti. 

Pánske tašky ETUE 

V našom eshope www.panskaelegancia.sk ponúkame malé príručné tašky ETUE so zavesením na ruku. Klasické kožené príručné tašky ETUE sú vybavené rôznym počtom priehradiek na doklady, kreditné karty a písacie potreby. Moderné kožené ETUE sú ideálnou voľbou pre každého moderného muža. Budeme radi ak u nás nakúpite tašku cez rameno, alebo príručné tašky ETUE a vychutnáte si s nimi ten neprekonateľný pocit pohodlia a voľného priestoru.

Zobraziť: