Ľadvinky pre pánov

192 položiek

Pánske ľadvinky hlásia opäť svoj návrat medzi módne trendy

Taška na opasku, bedrová kapsička či ľadvinka – to je len niekoľko pomenovaní pre módny doplnok, ktorý bol doslova hitom na prelome minulého a súčasného 21. storočia. Ľadvinky sa nosili takmer všade, či už na dovolenky, školské výlety, do práce aj do mesta a aj keď majú ľadvinky dni svojej veľkej slávy už dávno za sebou, zdá sa že opäť prichádza ich čas, pretože sa opäť stávajú horúcim kandidátom na nový módny trend, aj keď v mierne vynovenej podobe (dokonca aj v elegantnom prevedení ako súčasť spoločenskej módy). A tak sa raz opäť potvrdzuje pravidlo, že móda sa neustále vracia. A pánske ľadvinky tak rozhodne nesmú chýbať ani v ponuke e-shopu PÁNSKA ELEGANCIA.

Športové aj v luxusnom koženom prevedení

V ponuke Pánskej Elegancie nájdete okrem klasických športových prevedení pánskych ľadviniek v béžovej či čiernej farbe (vhodných napr. na turistiku) aj luxusné kožené ľadvinky z kolekcie KATANA PARIS vyrobené z hladkej a kvalitne spracovanej kože, ktoré uspokoja nároky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Popruh na umiestnenie okolo pása je z kombinácie kože a pevnej husto tkanej textílie s kvalitným prešívaním. Tieto kvalitné ľadvinky sú dostupné v klasickej čiernej a hnedej farbe. Ak dávate prednosť skôr brúsenej koži, budú vás možno zaujímať práve kožené ľadvinky WILD, napr. v tmavo-šedom prevedení z brúsenej kože. Pre nadšencov ARMY štýlu je v ponuke aj športová pánska ľadvinka s digitálnou vojenskou potlačou (100% PES).

Pánske ľadvinky – všetko potrebné môžete mať poruke!

Ľadvinky vám predovšetkým umožňujú mať všetko potrebné a najdôležitejšie, ako napr. peňaženku, mobil, doklady a kľúče, vždy nablízku a poruke a to nielen počas bežného dňa pri prechádzke po meste, ale v športovom prevedení napr. aj pri turistike a iných športových aktivitách či napr. na poľovačke a rybačke. Prezrite si ponuku e-shopu Pánska Elegancia a určite si vyberiete ideálny typ pánskej ľadvinky práve pre vás.

Zobraziť: