DÁMSKE KABELKY

483 položiek

Dámske kabelky vysokej kvality

Dámske kabelky – večná a veľmi obľúbená téma mnohých žien. Veď práve dámske kabelky patria k tým módnym doplnkom, ktorých nikdy nie je dosť a preto by sme len veľmi ťažko hľadali ženy, ktorým dámska kabelka v šatníku úplne chýba, prípadne majú len jednu či dve. Práve naopak – možno by ste boli prekvapení ale nie je vôbec ojedinelé, ak žena vlastní aj pätnásť či dvadsať kabeliek – väčšie kabelky na bežné nosenie, listové, crossbody, elegantné, večerné, plážové či športové kabelky... Je ich naozaj veľa a ak k tomu prirátame ešte rôzne farebné kombinácie, tak sa skutočne môžeme dopracovať k zaujímavému počtu kabeliek v dámskom šatníku. Veľmi bohatú ponuku kvalitných dámskych kabeliek nájdete aj v našom e-shope Pánska Elegancia.

Kvalitné dámske kabelky z kolekcie GILDA TONELLI

V ponuke Pánskej Elegancie si môžete vybrať aj vysoko kvalitné a moderné kožené dámske kabelky z kolekcie GILDA TONELLI, ktoré okrem atraktívneho dizajnu spĺňajú práve vďaka použitiu vysokokvalitných materiálov aj tie najprísnejšie kritériá kvality. Zaujať vás môže napríklad luxusná kožená kabelka v bielom prevedení v kombinácii s béžovými detailmi alebo veľmi zaujímavá luxusná kabelka ST. QUADRO v čierno-bielom prevedení v dizajne šachovnice, ale aj luxusná kabelka PEGGY v modro-béžovom prevedení a mnohé ďalšie zaujímavé kúsky.

Dámske kabelky na každú príležitosť

Veľmi atraktívne a kvalitné dámske kabelky môžete nájsť aj v kolekciách PIERRE CARDIN či VOYAGER (kabelky v kombinácii kože a látky s kvetinovým vzorom), ktoré nechýbajú ani v ponuke e-shopu Pánska Elegancia. Kolekcia PIERRE CARDIN má vo svojej ponuke klasické väčšie kožené dámske kabelky, ale aj menšie elegantné kabelky do ruky v čiernom či „camel" farebnom prevedení s rozmermi 30x15 cm. Veľmi elegantne pôsobí aj luxusná kožená kabelka PIERRE CARDIN – SHADOW v krásnom bordovom odtieni Chianti, ale vybrať si ju môžete aj v rôznych iných farbách, napr. tmavo-béžovej, hnedej, šedej či granátovej. Ponuka Pánskej Elegancie je tak pestrá a bohatá, že si z nej vyberie naozaj každá dáma!

Zobraziť: