POTREBUJETE PORADIŤ?  logo +421 915 286 729      (pracovné dni po - pia  9:00 - 15:00)         e-mail info@panskaelegancia.sk

Pánske kožené aktovky

65 položiek

Ako správne vyberať pánske kožené aktovky?

Pánske kožené aktovky bývajú bežnou súčasťou pánskeho pracovného outfitu, pretože slúžia k praktickému a pohodlnému prenosu vecí potrebných k práci medzi domácim a pracovným prostredím a zároveň môžu pôsobiť aj veľmi elegantne a štýlovo. Veľkosť kožených aktoviek by mala zodpovedať veľkosti pracovných potrieb a pomôcok, ktoré do nej plánujete umiestniť, napr. dokumenty A4, diár, mobilný telefón, puzdro s okuliarmi, peňaženku a predovšetkým notebook či tablet, prípadne i menšiu desiatu. Pánske kožené aktovky musia byť teda predovšetkým kvalitné, praktické a funkčné, ale prihliadať treba aj na estetickú stránku a celkový dizajn koženej aktovky. Veľmi kvalitné kožené aktovky pre pánov nájdete aj na stránkach nášho e-shopu PÁNSKA ELEGANCIA.

Kožené aktovky – elegantný a praktický doplnok pre pánov

Pánske kožené aktovky z ponuky Pánskej Elegancie sú nielen veľmi kvalitným, ale vďaka svojmu prevedeniu aj naozaj luxusným pánskym módnym doplnkom, ktorý vás bude každodenne sprevádzať na vašej ceste z domova do kancelárie. Atraktívne modely pánskych aktoviek známych značiek KATANA PARIS, HAST či PIERRE CARDIN skvelo doplnia váš biznis outfit, zdôraznia vašu osobnosť a budú vašim verným a kvalitným pomocníkom na dlhý čas. Na výber máte kožené aktovky v čiernej alebo hnedej farbe vybavené dlhým popruhom cez rameno, ale aj aktovky len na klasické uchopenie do ruky.

Zopár dobrých tipov ako si správne vybrať kožené aktovky

Výber koženej aktovky prevažne závisí na vašom vkuse, predstave o aktovke a očakávaniach. Dôležité je zamerať sa okrem celkového dizajnu a vonkajšieho vzhľadu aj na vnútorné vybavenie aktovky, ako je napr. počet a veľkosť a typ priehradiek. Veľmi dobrým tipom pre výber novej aktovky sú luxusné kožené aktovky z biznis série značky STEFANIA, ktoré sú dokonalým spojením praktického vnútorného členenia a elegantného nadčasového dizajnu. Výhodou sú napr. kovové ukončenia v spodnej časti aktovky, ktoré zvyšujú jej odolnosť voči oderu či vystuženie a vnútorné spevnenie stien, ktoré zabezpečuje lepšiu stabilitu koženej aktovky. Čerešničkou na torte je exkluzívna aktovka z limitovanej edície KATANA PARIS, ktorá je obľúbeným modelom lekárov, právnikov či vrcholových manažérov.

Zobraziť:

Tento e-shop je certifikovaný.

Akcia dňa

V tejto kategórii nie sú žiadne výrobky.

Mikiny

 

Tepláky

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info