Peňaženky WILD

69 položiek

Peňaženky sú doplnkom, bez ktorého sa dnes už nezaobíde nikto. Peňaženky sú našou každodennou súčasťou, priestorom pre odkladanie peňazí, kreditných kariet a nevyhnutných dokladov. Keďže sa používajú denne, sú aj najviac opotrebované a často ich meníme za nové. Každá nová kvalitná peňaženka by však mala vydržať isté obdobie a náročnosť používania (najmä u športovcov). Peňaženky WILD také sú - sú kvalitné, kožené a spĺňajú všetky dôležité kritériá správnej peňaženky.

Značka WILD

WILD je značka kvalitných kožených peňaženiek v modernom prevedení. Ide zväčša o pánske peňaženky športového dizajnu, v prírodných farbách (najmä čierna, šedá a rôzne odtiene hnedej) a moderným prešívaním. V kolekcii WILD sa však nachádzajú aj peňaženky v elegantnom dizajne. Tieto značkové peňaženky sú praktické a pohodlné na nosenie.

Každý štýlový muž si dá záležať na svojom vzhľade a vystupovaní. Doplnky sú väčšinou veľmi dôležité a sú tým, čo si ostatní všimnú ako prvé. Muž s kvalitnou koženou peňaženkou môže nadobudnúť eleganciu a šarm. Jeho vystupovanie je sebavedomejšie. Ocitnúť sa v spoločnosti so starou peňaženkou môže byť niekedy skutočne nepríjemné. S peňaženkou WILD budete vynikať. Športové peňaženky WILD sú ideálne pre aktívnych mužov a športovcov. Aj športový vzhľad peňaženky WILD TIGER však nesie so sebou moderný dizajn s vkusným detailným vypracovaním.

Peňaženky WILD od PÁNSKEJ ELEGANCIE

Peňaženky WILD nájdete aj v ponuke eshopu PÁNSKA ELEGANCIA. Môžete si vybrať elegantnú peňaženku vo formáte na šírku alebo výšku podľa vašich preferencií. Klasicky v peňaženke nájdete priestor pre bankovky, priestor pre kreditné a iné karty, taktiež priestor pre doklady a micovník. Peňaženky majú rôzne strihy aj vnútorné vybavenie, ktoré môže byť z brúsenej kože alebo z textílie. Mincovník môže byť uzatvárateľný na zips alebo praktickú pracku. Brúsená alebo hladká koža peňaženiek môže mať tiež mierne zdobenú povrchovú úpravu alebo prešívanie.

Kvalitné peňaženky z pravej kože sú vždy skvelým darčekom, ktorý ocení každý muž. Peňaženku WILD obdržíte v originálnej krabičke. Darček v podobe značkovej peňaženky poteší pri akejkoľvek príležitosti.

 

Zobraziť:

Akcia dňa

      INFOLINKA

     +41 915 286 729 

obchod@panskaelegancia.sk

   OTVÁRACIE HODINY:

    Pondelok - Piatok

     9:00 - 15:00 hod

 

Tento e-shop je certifikovaný.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info