Košele - krátky rukáv

31 položiek

Pánske košele s krátkym rukávom 

Štýlové a elegantné košele

Pánske košele s krátkym rukávom muži asi najviac ocenia počas slnečných letných dní, ale využiteľné sú počas celého roka pri rôznych neformálnych aktivitách, kde sa nevyžaduje oblek ani kravata. Aj košele neformálneho charakteru a s krátkym rukávom však môžu vyzerať veľmi pekne, elegantne a štýlovo. Pánske košele s krátkym rukávom môžu byť jednofarebné, ale aj vzorované a tiež vo veľmi pôsobivom Slim Fit strihu. Kombinovať ich môžete napríklad aj s dlhými či krátkymi džínsami, pretože práve kombinácia kvalitných džínsov a obopínajúcej pánskej košele Slim Fit strihu (napr. značky Bragga Hill či Adriano Calitri) pôsobí naozaj veľmi trendovo a na mnohých mužoch priam neodolateľne.

Štýlové pánske košele s krátkym rukávom

Ak chcete vyzerať naozaj moderne a štýlovo, vyberte si kvalitné pánske košele s krátkym rukávom z kolekcie Bragga Hill, ktoré vynikajú práve svojim výrazným vzorovaním a moderným Slim Fit strihom. V tmavomodrom prevedení s hnedo-žltým vzorom alebo v kombinácii bielej farby s tmavomodrým vzorovaním nebude váš outfit ani zďaleka nudný, práve naopak – bude mať jedinečný šmrnc. Ak dávate prednosť skôr pánskym košeliam bez výrazných vzorov, môže byť pre vás práve kolekcia kvalitnej značky Adriano Calitri tou správnou voľbou. Vyskúšajte napríklad jednoduchú eleganciu v podobe bielej pánskej košele so zaujímavým kontrastným detailom (čiernym prúžkom) na ukončení goliera, rukávov či stredovej gombíkovej lége.

Pánske košele s krátkym rukávom aj v ružovej farbe

V súčasnosti už nie sú farby striktne rozdelené na vyslovene pánske či dámske odtiene a preto ani farby ako červená, fialová, ružová či lososová nie sú žiadnym tabu pre pánske šatníky. A práve pánske košele s krátkym rukávom v takýchto farbách sú ideálnou možnosťou pre farebné oživenie vášho šatníka. Z ponuky Pánskej Elegancie si môžete vybrať napr. pánsku Slim Fit košeľu RIO RICCI v ružovej farbe s nepravidelným usporiadaním gombíkov a zaujímavým detailom na ukončení rukávov, ale aj mnohé iné veľmi kvalitné značkové košele, ktoré práve e-shop Pánska Elegancia ponúka.

Veľkosť:

Zobraziť: