PÁNSKE KOŠELE

289 položiek

Ponúkame elegantné pánske košele pre moderného muža, ktorému nie je ľahostajný jeho vzhľad. Kvalitná a štýlová košeľa z nášho eshopu www.panskaelegancia.sk pomôže pánom vybudovať si svoj vlastný štýl.
Ako si vyberať pánske košele?
Naše košele majú perfektne sediace strihy a sú šité z kvalitných materiálov. Na štíhlej pánskej postave dokonalo vynikne košeľa - SLIM FIT STRIH. Na postavu plnších tvarov je vhodnejšie zvoliť košeľu v mierne zúženom strihu.
Naša ponuka pánskych košieľ
Pánske košele, ktoré nájdete v našej ponuke sú inšpirované najnovšimi trendmi pánskej módy. Každá košeľa je dizajnovo prepracovaná kontrastnými prvkami, ktoré vyzdvihujú originalitu košele. Určite vás zaujme naša široká ponuka pánskych košieľ z dvojitým golierom.
Pre pánov, ktorí preferujú elegantný štýl ponúkame pánske košele s jednovrstvovým golierom, ktoré môžete kombinovať s kravatami z našej ponuky. Správne zvolená kravata podčiarkne mužský imidž. Zvoľte si eleganciu pre každý deň aj na slávnostné príležitosti vďaka našim krásnym pánskym košeliam od výrobcov EGO MAN, ADRIANO CASTELLANI, ADRIANO CALITRI, DANIEL BESSIBRAGA HILL a REPABLO.

Veľkosť:

Zobraziť: