Košele BRAGGA HILL

0 položiek

Značka Bragga Hill bola založená v roku 1988 s účelom poskytovať kvalitné košele za priaznivé ceny.

Na trhu je veľké množstvo pánskych košieľ, niektoré sú však menej kvalitné a ich strih nie je dobre spracovaný. Pre zákazníka je preto ťažké zorientovať sa, najmä ak sú košele, ktoré majú sedieť ako šité na mieru, označené veľkosťami S, M a L. Výsledkom toho môže byť košeľa, ktorá sedí dĺžkou rukávov, no je príliš veľká v obvode goliera alebo v dĺžke pliec. Väčšina mužov preto nosí košele, ktoré sú im príliš veľké a nesediace. Každý muž má inú postavu a neexistuje jedna veľkosť, ktorá by sadla ako uliata na každého.

Riešenie ponúkajú renomované značky ako Bragga Hill, ktoré sú zamerané na detailné vypracovanie pánskych košieľ v rôznych veľkostiach tak, aby si každý našiel tú správnu. Akokoľvek je košeľa nosená, mala by sedieť správne, a to najmä obvod goliera, hrudníka, dĺžka pliec a dĺžka rukávov. Značka Bragga Hill ponúka kvalitné košele pre pánov, ktoré zaručujú pohodlie a dobrý pocit pre každého muža.

Farba

Farby košieľ Bragga Hill sú rôzne od čisto bielych, cez iné jednofarebné a čierne, až po vzorované, košele s rôznymi módnymi nápismi, s náprsným vreckom, či s kontrastnými goliermi a manžetami rukávov. Všetky Bragga Hill košele sú vyrábané dôkladne, z kvalitných materiálov s dôrazom na detail. Farbu košele si môžete vybrať na základe vášho vkusu, prípadne využitia danej košele. Formálne a dôležité stretnutia si vyžadujú menej zdobené, jednoduché košele, ktoré zladíte s oblekovými nohavicami. Pri ležérnejšom outfite si môžete vybrať košele Bragga Hill s rôznymi nápismi alebo zaujímavým lemom, ktoré sú kombinovateľné aj s džínsami alebo chino nohavicami. Stále obľúbenejšie sú čierne košele v rôznych prevedeniach.

Strih košieľ Bragga Hill

V ponuke košieľ Bragga Hill môžete nájsť košele klasického strihu, SLIM FIT, košele s dlhým rukávom a košele s krátkym rukávom.

Detaily na košeliach

Aj keď sa hovorí o detailoch, na prvý pohľad nebadateľných maličkostiach, sú to práve detaily, ktoré robia košele Bragga Hill jedinečnými a zaujímavými. K takým detailom patrí napríklad dvojvrstvový golier, manžety s farebným pruhom alebo zaujímavo riešené zapínanie gombíkov.

Zobraziť: