Košele - dlhý rukáv

244 položiek

Pánske košele s dlhým rukávom

Elegancia, ktorá vám pristane

Pánske košele s dlhým rukávom by mali byť súčasťou šatníka každého muža a v niektorých prípadoch, napr. pri rôznych spoločenských udalostiach, kedy sa vyžaduje u pánov oblek, je tento typ košieľ priam nevyhnutnosťou. No nemusia to byť vždy len pánske košele vo formálnom štýle, ktorými obohatíte svoj šatník, mnohým mužom veľmi pristanú aj menej formálne, moderné pánske košele. Dokonale zvolený strih pánskej košele a prvotriedna kvalita – to sú prvoradé kritériá, ktoré si je potrebné pri výbere všímať a práve e-shopPánska Elegancia svojou pestrou ponukou veľmi kvalitných značkových pánskych košieľ s krátkym aj dlhým rukávom splní očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov, ktorý si na výbere štýlových a moderných kúskov do svojho šatníka dajú záležať.

Značkové pánske košele s dlhým rukávom

Veľmi kvalitné značkové pánske košele ako napr. Daniel Bessi, Adriano Calitri, Adriano Castellani, Repablo, Ego Man či Bragga Hill nájdete v ponuke Pánskej Elegancie v rôznych farebných prevedeniach a za veľmi prijateľné ceny. V ponuke nájdete tiež veľmi atraktívne kúsky ako napr. pánske košele s dlhým rukávom v bielej farbe so štýlovými modrými detailmi na manžetách, golieri a stredovej gombíkovej lége alebo prúžkované pánske košele Bragga Hill s dvoj či trojvrstvovým golierom a manžetami v modro bielej alebo inej kontrastnej farbe (napr. červenej či čiernej). Veľmi efektne pôsobia aj športové pánske košele v mierne zúženom strihu vyrobené zo 100 % bavlny vo výraznej červenej či tmavomodrej farbe, ktoré disponujú štýlovými výšivkami.

Slim Fit košele

K veľmi moderným strihom pánskych košieľ patrí tzv. Slim Fit - košele šité v mierne zúženom strihu, ktorý dokonale obopína postavu, čím ju ešte viac zvýrazní. Pánska Elegancia tento typ pánskych košieľ ponúka napr. v kolekcii Adriano Calitri vo veľmi štýlovej kombinácii modrej a červenej farby, prípadne čiernej a červenej farby. Slim Fit pánske košele s dlhým rukávom značky Adriano Calitri si však môžete vybrať aj v bielej či lososovej farbe kombinovanej s kontrastnou modrou.

Veľkosť:

Zobraziť: