Pánske motýliky

35 položiek

Motýliky a viazanky k oblekom sú a vždy boli kľúčom k elegantnému vzhľadu pánov každého veku. Nie je to len v rámci slávnosti, spoločenských udalostí, alebo na svadbu. Motýliky sú opäť v móde a mnoho mladých pánov ich nosí aj k ležérnejšiemu outfitu.

Ako sa správne nosia pánske motýliky?

Kvalita motýlikov vám ešte nezaručuje, že budete vyzerať ako štýlový gentleman. Je veľmi dôležité, ako je motýlik uviazaný a k čomu je zladený. Ak ste typ muža, ktorý chce nosiť motýliky aj k bežnému obleku do práce, mal by sa tiež vedieť naučiť ako ho správne uviazať. Motýlik by mal byť uviazaný rovno a tak, aby šírka mašle bola vo zvislej línii s okrajmi očí.

Farebné ladenie

Toto sa samozrejme odvíja od príležitosti, na ktorú si oblečiete oblek či smoking. Pri spoločenských udalostiach k smokingu je podmienkou jednoznačne klasický čierny motýlik. K fraku môžete zvoliť motýliky inej farby. Niektorí muži ich zvyknú ladiť do rovnakej farby ako je ich košeľa, napr. biela košeľa a biely motýlik. Tým určite nič nepokazíte. Ak si oblečiete aj šerpu okolo pása, motýlik by sa mal ladiť do rovnakej farby ako šerpa. Jediným pravidlom je, aby bol motýlik jednofarebný, bez akýchkoľvek vzorov.

Pre štýlový vzhľad na každý deň, máte na výber motýliky už z viacerých farieb, materiálov, vzorov. U mladých pánov sú obľúbené motýliky s rôznou potlačou a kontrastné farby či farebné kombinácie. Okrem klasických motýlikov, sú tiež obľúbené motýliky z dreva, kože, z rifľoviny či tvídu. Motýliky k vzorovaných košeliam a košeliam s krátkym rukávom sú naozaj novinkou, ktorá dodáva pánom štýl a charizmu.

Motýliky pre pánov v eshope Pánska Elegancia

V našom eshope si môžete vybrať motýliky v rôznych farbách, jednofarebné i so vzorom. Bohatá ponuka motýlikov na každú príležitosť pre každého moderného muža.

Zobraziť: