Doprava a poplatky

DORUČENIE V OBDOBÍ PANDÉMIE:

Vážený zálazmíci! Zásobovanie a dodávky tovarov sú v čese pandémie veľmi nepravidelné. Preto nevieme presne garantovať termín dodania objendávky od objednania. Doručenie sme stanovili na max. 10. prac. dní. Žiaľ nie našou vinou, je tá dodacia doba dlhšia koa ste boli zvyknutý. Preto prosíme o trpezlivosť, my urobíme vščetko preto, aby bola Vša objednávka čím skôr u Vás.

CENNÍK DOPRAVY SLOVENSKO

Naše zásielky expedujeme prostredníctvom spoločnosti GLS Slovakia.

CENNÍK DOPRAVY PRE SLOVENSKO: 3,80 Eur pri platbe bank. prevodm, na dobierku je príplatok 1 Euro.  

Ak ste si zolili platbu na dobierku, platiť budete priamo kuriérovi pri prevzatí tovaru buď v hotovosti, alebo platobnou kartou.

Ak ste si zvolili platbu bankovým prevodom, prosím hneď po uzavretí objednáky uhradiť celkovú sumu na náš účet : SK600200 0000 003796640559 , ako vartiabilný symbol prosím uveďte č. objednávky. Úhradu je nutné vykonať max. do 2. prac. dní.

CENNÍK DOPRAVY  PRE ČESKÚ REPUBLIKU - 4,80 Eur (cca 130 CZK) na dobierku. Platiť budete v CZK. V deň obednávky bude celková suma objednávky prepočítaná na čekské koruny podľa aktuálneho kurzu národnej banky. Platiť budeme teda kuriérovi v čekých korunách. Doručenie je 2-3 dni od expedície.

Platiť za objednávku budete priamo kuriérovi pri prevzatí tovaru buď v hotovosti, alebo platobnou kartou.

 Upozornenie:

Objednaním tovaru v internetovom obchode www.panskaelegancia.sk uzatvoril kupujúci kúpnopredajnú zmluvu podľa Občianskeho zákonníka. Pokiaľ objednávku nestornuje včas a zmluvu nezruší v súlade s platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky a Obchodnými podmienkami internetového obchodu www.panskaelegancia.sk je táto zmluva záväzná pre obe strany.
Kupujúci je povinný podľa §370, §447 a §365 Obchodného zákonníka a § 614 Občianskeho zákonníka odoslanú záväznú objednávku prevziať a zaplatiť kúpnu cenu.

 Neprevzatím objednávky sa dopúšťa kupujúci protiprávneho konania a predávajúcemu spôsobí škodu. Podľa § 420 ods. 1 zákona č, 40/1964 Zb, každý zodpovedá za škodu, ktorú spôsobil porušením právnej povinnosti. Vzniknutú škodu sa kupujúci, v prípade neprevzatia objednávky zaväzuje uhradiť vo forme zmluvnej pokuty v nasledovnej výške : 9,65,- Eur

- poštovné a doplatné za spätné doručenie poštovného vo výške 4,15 €

- balné vo výške 2,50 €

- náklady na administratívu vo výške 3 €

Spolu je výška zmluvnej pokuty 9,65 €.

Zmluvnú pokutu vyžadujeme uhradiť do 7 dní od doručenia faktúry vo forme e-mailu. Platbu vykoná kupujúci bankovým prevodom, alebo poštovou poukážkou. Pri platbe je potrebné uvádzať variabilný symbol.

 V prípade neuhradenia priloženej faktúry budeme škodu vzniknutú neprebratím zásielky vo forme zmluvnej pokuty vymáhať súdnou cestou a následne prostredníctvom exekútora. V tomto prípade sa samozrejme náklady navýšia o úhradu súdnych trov a úhradu nákladov exekučného konania.

Akcia dňa

      INFOLINKA

     +41 915 286 729 

obchod@panskaelegancia.sk

   OTVÁRACIE HODINY:

    Pondelok - Piatok

     9:00 - 15:00 hod

 

Tento e-shop je certifikovaný.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info