Doprava a poplatky

DORUČENIE V OBDOBÍ PANDÉMIE:

Vážený zálazmíci! Zásobovanie a dodávky tovarov sú v čese pandémie veľmi nepravidelné. Preto nevieme presne garantovať termín dodania objendávky od objednania. Žiaľ nie našou vinou, je tá dodacia doba dlhšia koa ste boli zvyknutý. Preto prosíme o trpezlivosť, my urobíme vščetko preto, aby bola Vša objednávka čím skôr u Vás.

CENNÍK DOPRAVY SLOVENSKO

Naše zásielky expedujeme prostredníctvom spoločnosti GLS Slovakia. Zvyčajne doručujeme objednávky v intervale 3-7 prac. dní, ak to nie je pri produkte označené inak.

CENNÍK DOPRAVY PRE SLOVENSKO: 2,80 Eur, za dobierku je príplatok 1 Euro.  

Ak ste si zolili platbu na dobierku, platiť budete priamo kuriérovi pri prevzatí tovaru buď v hotovosti, alebo platobnou kartou.

Ak ste si zvolili platbu bankovým prevodom, prosím hneď po uzavretí objednáky uhradiť celkovú sumu na náš účet : SK600200 0000 003796640559 , ako vartiabilný symbol prosím uveďte č. objednávky. Úhradu je nutné vykonať max. do 2. prac. dní.

CENNÍK DOPRAVY  PRE ČESKÚ REPUBLIKU - 4,80 Eur (cca 130 CZK) na dobierku. Platiť budete v CZK. V deň obednávky bude celková suma objednávky prepočítaná na čekské koruny podľa aktuálneho kurzu národnej banky. Platiť budeme teda kuriérovi v čekých korunách. Doručenie je 2-3 dni od expedície.

Platiť za objednávku budete priamo kuriérovi pri prevzatí tovaru buď v hotovosti, alebo platobnou kartou.

 Upozornenie:

Objednaním tovaru v internetovom obchode www.panskaelegancia.sk uzatvoril kupujúci kúpnopredajnú zmluvu podľa Občianskeho zákonníka. Pokiaľ objednávku nestornuje včas a zmluvu nezruší v súlade s platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky a Obchodnými podmienkami internetového obchodu www.panskaelegancia.sk je táto zmluva záväzná pre obe strany.
Kupujúci je povinný podľa §370, §447 a §365 Obchodného zákonníka a § 614 Občianskeho zákonníka odoslanú záväznú objednávku prevziať a zaplatiť kúpnu cenu.

 Neprevzatím objednávky sa dopúšťa kupujúci protiprávneho konania a predávajúcemu spôsobí škodu. Podľa § 420 ods. 1 zákona č, 40/1964 Zb, každý zodpovedá za škodu, ktorú spôsobil porušením právnej povinnosti. Vzniknutú škodu sa kupujúci, v prípade neprevzatia objednávky zaväzuje uhradiť vo forme zmluvnej pokuty v nasledovnej výške : 9,65,- Eur

- poštovné a doplatné za spätné doručenie poštovného vo výške 4,15 €

- balné vo výške 2,50 €

- náklady na administratívu vo výške 3 €

Spolu je výška zmluvnej pokuty 9,65 €.

Zmluvnú pokutu vyžadujeme uhradiť do 7 dní od doručenia faktúry vo forme e-mailu. Platbu vykoná kupujúci bankovým prevodom, alebo poštovou poukážkou. Pri platbe je potrebné uvádzať variabilný symbol.

 V prípade neuhradenia priloženej faktúry budeme škodu vzniknutú neprebratím zásielky vo forme zmluvnej pokuty vymáhať súdnou cestou a následne prostredníctvom exekútora. V tomto prípade sa samozrejme náklady navýšia o úhradu súdnych trov a úhradu nákladov exekučného konania.

Akcia dňa

      INFOLINKA

     +41 915 286 729 

obchod@panskaelegancia.sk

   OTVÁRACIE HODINY:

    Pondelok - Piatok

     9:00 - 15:00 hod

 

Tento e-shop je certifikovaný.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info