Kožená peňaženka so zapínaním a ochranou RFID karty - Peterson
- Kvalita a precíznosť spracovania | Vyrobené z vysoko kvalitnej prírodnej nubukovej kože. Koža po dlhšom čase používania získava jedinečný štýl a stáva sa ako víno – čím je staršia, tým je lepšia!
- Nadčasový model pre mužov všetkých vekových kategórií | Peňaženka klasického štýlu. Model v horizontálnej orientácii, uzavretý západkou
- Veľká peňaženka pre veľké potreby | Peňaženka bude pre vás ako stvorená, ak so sebou denne nosíte veľkoformátové dokumenty, ako napríklad osvedčenie o evidencii. Navyše sa do nej zmestí veľké množstvo kariet a hotovosti
- Bezpečná | Vybavená technológiou RFID BLOCKING SYSTEM, ktorá chráni bezdotykové karty, biometrické doklady, ID karty a karty verejnej dopravy pred neoprávneným čítaním údajov
Rozsiahly a priestranný interiér peňaženky
Vnútro peňaženky bolo navrhnuté tak, aby sa do nej zmestili všetky karty, doklady a peniaze, ktoré denne potrebujete. Vnútro je navyše vystlané logom, ktoré ochráni kožu pred poškodením.
Vo vnútri nájdete:
- 1 priestranné vrecko na mince;
- dvojitá priehradka na bankovky;
- 3 priehradky na veľké dokumenty, z toho 2 vo forme okienka;
- 10 miest na platobné karty, vizitky a dokumenty štandardnej veľkosti;
- 1 priehradka na zips v strede peňaženky.
Viac z kategórie
Doplnkové informácie
| Kategória: | Peňaženky Peterson |
| Značka: | Peterson |
| Určenie: | pánska |
| Materiál: | pravá koža |
| Hlavná farba: | hnedá |
| Typ: | peňaženka |
| Orientácia: | horizontálna |
| Veľkosť: | veľká |
| Štýl: | mestský/neformálny |
| Vzor: | bez vzoru |
| Zapínanie: | západka |
| Farba kovových prvkov: | mosadzná |
| Počet priehradiek na karty: | 6-10 |
| Mincovník: | zapínaný na patent |
| RFID ochrana: | áno |
| Krabička: | áno |
| Výška: | 9 cm |
| Šírka: | 12 cm |
| Hrúbka: | 2,5 cm |
31,50 €

Nový komentár