Nadčasová, kožená pánska peňaženka bez RFID zapínania - Peterson
- Kvalita a precíznosť spracovania | Vyrobené z vysoko kvalitnej prírodnej nubukovej kože. Koža po dlhšom čase používania získava jedinečný štýl a stáva sa ako víno – čím je staršia, tým je lepšia!
- Nadčasový štýl pre mužov všetkých vekových kategórií Peňaženka klasického štýlu. Model vo vertikálnej orientácii bez vonkajšieho zapínania
- Veľká peňaženka pre veľké potreby | Peňaženka bude pre vás ako stvorená, ak so sebou denne nosíte veľkoformátové dokumenty, ako napríklad osvedčenie o evidencii. Navyše sa do nej zmestí veľké množstvo kariet a hotovosti
- Bezpečná | Vybavená technológiou RFID BLOCKING SYSTEM, ktorá chráni bezdotykové karty, biometrické doklady, ID karty a karty verejnej dopravy pred neoprávneným čítaním údajov
DARČEK ZABALENÝ
Kúpou tejto peňaženky získate elegantne zabalený kompletný darček, pripravený darovať milovanej osobe.
S peňaženkou vždy získate:
- elegantná kovová krabička (krásna dekoratívna firemná krabička viditeľná na aukcii)
- súbor firemných štítkov
Rozsiahly a priestranný interiér
Vnútro peňaženky bolo navrhnuté tak, aby sa do nej zmestili všetky karty, doklady a peniaze, ktoré denne potrebujete. Vnútro je navyše vystlané logom, ktoré ochráni kožu pred poškodením.
Vo vnútri nájdete:
- 1 priestranné vrecko na mince;
- dvojitá priehradka na bankovky;
- 4 priehradky na veľké dokumenty, z toho 2 vo forme okienka;
- 10 miest na platobné karty, vizitky a dokumenty štandardnej veľkosti;
- 1 priehradka na zips v strede peňaženky.
Parametre
- Výrobca: PETERSON®
- Materiál: prírodná koža
- Hnedá farba
- Výška: 12,5 cm
- Šírka: 10 cm
- Hĺbka: 3 cm
- počet priehradiek na karty: 10
- počet miest na väčšie dokumenty: 4
- Orientácia: vertikálna
- Vonkajšia spona: žiadna
- Záruka: 24 mesiacov
Viac z kategórie
Doplnkové informácie
| Kategória: | Peňaženky Peterson |
| Značka: | Peterson |
| Určenie: | pánska |
| Materiál: | pravá koža |
| Hlavná farba: | hnedá |
| Typ: | peňaženka |
| Orientácia: | zvislá |
| Veľkosť: | stredná |
| Štýl: | mestský/neformálny |
| Vzor: | bez vzoru |
| Zapínanie: | bez zapínania |
| Farba kovových prvkov: | zlatá |
| Počet priehradiek na karty: | 6-10 |
| Mincovník: | zapínaný na patent |
| RFID ochrana: | áno |
| Krabička: | áno |
| Výška: | 12,5 cm |
| Šírka: | 10 cm |
| Hrúbka: | 3 cm |
29,89 €

Nový komentár