Košele Daniel Bessi

0 položiek

Značka Daniel Bessi je známa turecká značka, ktorá na trhu funguje od roku 1979. Je zameraná na ekologicky šetrný výrobný proces. Vďaka svojim dlhoročným skúsenostiam vyrába táto značka vysoko kvalitné pánske košele v modernom trendy dizajne. Zakladatelia značky Daniel Bessi sú presvedčení, že obliekať sa vkusne, štýlovo a elegantne je právo každého človeka. Na výrobu svojich košieľ používajú tie najkvalitnejšie textílie z bavlnených a ľanových tkanín a lycry, ktorá zabezpečuje elasticitu materiálu pre pohodlnejšie každodenné nosenie. Svoju vášeň pre obliekanie zdôrazňujú štýlovým a inovatívnym dizajnom pánskych košieľ.

Košele na každý deň

Hlavný rozdiel medzi formálnymi a neformálnymi pánskymi košeľami je ten, že formálne košele majú dlhý rukáv, pričom neformálne môžu byť s dlhým rukávom aj s krátkym. Formálne košele by sa tiež mali nosiť vždy zapnuté až po vrch, zatiaľ čo pri neformálnych je možnosť nechať prvé dva gombíky odopnuté. Košele Daniel Bessi sú elegantné formálne aj ležérne košele pre pánov v rôznych farebných alebo vzorovaných prevedeniach.

Košele si držia prominentné miesto v každom pánskom šatníku. Značka Daniel Bessi ako stvorená pre pánov, ktorí si obliekajú košele každý deň. Rôzne štýly a kontrastné detaily zaručujú, že váš outfit nikdy nebude vyzerať nezaujímavo či nudne. Tieto košele sú ľahko kombinovateľné s oblekovými nohavicami, s džínami, s formálnymi topánkami alebo s pohodlnou vychádzkovou obuvou. Pri zvolení pánskej košele sú dôležité 3 hlavné miery a to obvod krku, obvod hrudníka a dĺžka pliec. Niektoré košele môžu mať správny obvod okolo krku, no nesadnú vám na zvyšných miestach. S košeľami značky Daniel Bessi sa vám to nestane. Kvalitné vypracovanie zaručuje, každý muž si medzi košeľami Daniel Bessi nájde dokonale sediaci model.

Daniel Bessi v PÁNSKEJ ELEGANCII

Pri zvolenej správnej veľkosti košeľa Daniel Bessi dobre sedí, je pohodlná na nosenie a nenáročná na údržbu. Z našich skúseností vieme, že ak si niekto u nás zakúpil značkovú pánsku košeľu raz, zostal svojej značke verný. Nakupujte košele značky Daniel Bessi v našom eshope PÁNSKA ELEGANCIA.

 

Zobraziť: