Košele EGO MAN

2 Položky

EGO MAN – exkluzívne pánske košele

Móda a odievanie už nie je len výsadou žien, ale čoraz viac sa ňou začínajú zaoberať aj páni, ktorí boli ešte pred pár rokmi v oblasti módy skôr v úzadí. Je správne uvedomiť si, že aj v prípade mužov je elegancia a vhodne zladený outfit veľmi dôležitý, pretože či sa nám to páči alebo nie, je to práve vzhľad a oblečenie čo o nás vytvára prvý dojem u ostatných ľudí. Základom elegancie každého muža je nielen oblek, ale najmä kvalitná pánska košeľa, ktorá ma v pánskom šatníku spravidla širší záber využitia ako napr. spomínaný oblek vhodný najmä na mimoriadne spoločenské (prípadne pracovné) príležitosti. Široká ponuka pánskych košieľ EGO MAN umožňuje ich každodenné využitie na akúkoľvek príležitosť, či už do práce, na rande, večierok alebo na voľný čas trávený s priateľmi.

Exkluzívne pánske košele EGO MAN

Exkluzívne pánske košele EGO MAN s dlhými aj krátkymi rukávmi vynikajú nielen svojou kvalitou a módnym SLIM FIT strihom, ale aj štýlovým dizajnom napr. v podobe nezvyčajného radenia gombíkov, dvojitého goliera či kontrastnými detailmi na rukávoch alebo golieri. Práve kolekcia EGO MAN ponúka veľmi trendové pánske prúžkované (prípadne mriežkované) košele s dlhým rukávom v bielo-modrom prevedení s dvojvrstvovým golierom uchyteným gombíkmi a kontrastnými detailmi v červenej a tmavomodrej farbe, ktoré budú vznikajúco pôsobiť aj v kombinácii s džínsami.

EGO MAN košele - kvalita na každý deň

E-shop Pánska Elegancia ponúka veľmi pestrý výber rôznych značkových pánskych košieľ vysokej kvality vhodných na každý deň. Na stránkach pánskej elegancie nájdete napr. pánske košele z kolekcie Bragga Hill, Adriano Calitri, Repablo, ale aj exkluzívne košele EGO MAN. Kolekcia EGO MAN ponúka pánske košele v rôznych farebných prevedeniach, so vzorovaním aj bez, od klasickej bielej, šedej, hnedej či rôznych odtieňov modrej farby, až po odvážnu bordovú, ružovú, oranžovú či dokonca tyrkysovú farbu. Z tejto naozaj bohatej ponuky si môžete vybrať kvalitnú pánsku košeľu na každý deň.

Veľkosť:

Zobraziť: