Späť

Pánske tašky cez rameno – k čomu ich nosiť?

Pridané: 16.8.2019 13:31:09 Počet zobrazení: 1538

16 August 2019

Malá pánska taška cez plece je veľmi obľúbeným a praktickým pánskym doplnkom, ktorý muži kombinujú k rôznym každodenným outfitom. Ak vás zaujíma ako ich nosiť a k akým outfitom sa hodia najviac, nižšie nájdete zopár praktických rád a tipov!

Pánske tašky cez rameno – k čomu ich nosiť?

K čomu pasujú pánske crossbody tašky?


Pánske tašky na rameno sa výborne hodia k neoficiálnemu štýlu. Neradíme ich len k príležitostným, ale skôr ku každodenným nevyhnutným pánskym doplnkom. Tento typ tašiek sa hodí pre bežné a športové štýly oblečenia akým sú napr. kraťasy, riflle alebo teplákové súpravy v kombinácií s vašim obľúbeným tričkom, športovou košeľou alebo voľným svetrom.
Pánsku tašku na rameno je dôležité prispôsobovať mužskej postave. Páni vyššej postavy s masívnejšou štruktúrou tela by nemali voliť malé crossbody tašky. Pre takýto typ postavy je lepšie zvoliť crossbody tašky väčších rozmerov.
Panskaelegancia ponúka tašky cez plece v klasických farbách, ktoré sú vyrobené z pravej alebo ekologickej kože. Modely sú ideálne pre aktívnych ľudí, ktorí potrebujú mať všetky dôležité každodenné veci stále so sebou. Tieto pánske tašky sú dostatočne univerzálne, aby ste ich mohli využiť pri každodenných aktivitách. Napriek malým rozmerom majú tašky funkčný a dobre usporiadaný interiér, ktorý dokáže poňať všetky dôležité každodenné príručné veci, ako sú pánske peňaženky, puzdra na doklady, mobil, kľúče a iné. Modely pánskych tašiek cez rameno vyrobené z eko-kože sú vhodné na neformálne stretnutia, zatiaľ čo pánske tašky z pravej kože je možné skombinovať aj k elegantnejšiemu a formálnejšiemu štýlu. V každom prípade však výber pánskej tašky záleží na vašom preferovanom štýle a potrebách.

 

K čomu pánske tašky cez plece nekombinovať?


Aj keď sú pánske crossbody tašky jedným z najuniverzálnejším pánskym doplnkom je potrebné pamätať na to, že nebudú dobre vyzerať pri veľmi formálnom štýle, kde je nevyhnutným pánskym oblečením oblek. Ak sa však aj pri takomto elegantnom štýle neviete zaobísť bez príručnej tašky, tak je potrebné zvoliť napr. model, ktorý je ručne šitý výlučne z pravej kože so zrnitou štruktúrou. Vďaka jemnej dekorácii a zaujímavej štruktúre je tento doplnok mimoriadne štýlový.

Taška na rameno Taška na rameno wittchen Kvalitná taška na rameno