Späť

Dámske kabelky so zvieracím motívom - kolekcia jeseň / zima 2019

Pridané: 29.8.2019 18:19:13 Počet zobrazení: 1039

29 August 2019

Je veľa z vás, ktoré zvieracie vzory odsúdia už len pri pomyslení. Predtým ako im dáte úplnú „STOPKU“ dajte im ešte aspoň šancu. Živočíšne motívy sa ako bumerang vracajú na móla najväčších módnych domov a do módnych šatníkov. Leopardie šialenstvo odštartovala módna ikona Kate Moss v 90' rokoch. Dnes opäť tieto vzory hrajú prvé husle módnych ikon, filmových hviezd a módnych blogerov. Ak si netrúfnete na extravagantný kúsok svojho oblečenia so zvieracím motívom, tak stavte na doplnky. Kabelky zo zvieracím motívom úžasne oživia outfit a dodajú vám sexi šmrnc.

Dámske kabelky so zvieracím motívom - kolekcia jeseň / zima 2019

V nákupných centrách ste si mohli všimnúť, že sa police ohýbajú oblečením a doplnkami so zvieracím motívom. Škvrny, pruhy a vzory inšpirované zvieracími motívmi sú späť v tejto sezóne. Módna zebra a leopardí vzor zdobí aj dámske kabelky najnovšej kolekcie WITTCHEN jeseň / zima 2019.

 Zebrí vzor

Vďaka nestarnúcej bielo-čiernej kombinácií farieb je zebrí vzor veľmi obľúbený, často nositeľný a ľahko kombinovateľný.
Svetoví dizajnéri sa v tejto novej kolekcií dámskych kabeliek skúšajú obmeniť aj túto zaužívanú farebnosť a vytvárajú tak niečo celkom nové. Do overenej farebnej klasiky návrhári vdychujú nový vzhľad a to pridaním modrej a ružovej kontrastnej farby. Môžete to vidieť v kolekcií Young so zebrím vzorom. Aj keď Sú tieto dámske kabelky rozmerovo menšie, no napriek tomu sú ideálne na prenos každodenných vecí ako napríklad dámskej peňaženky, telefónu, vreckoviek či na prenos niekoľko menších najdôležitejších kozmetických výrobkov akým môže byť napríklad púder.

 

 

 

Moderná dámska kabelka. Štýlová dámska kabelka. Trendová dámska kabelka.

 

 Leopardí vzor


Leopardí vzor je veľmi špecifický a pritom nadčasový vzor. Teší sa popularite svetoznámych osobností, avšak potlač v štýle exotickej šelmy bola odjakživa aj veľmi kontroverzným prvkom v dámskom šatníku. Niektoré ženy ho vnímajú veľmi príťažlivo, iné ho skôr odmietajú pretože tento vzor považujú za veľmi lacný, gýčový či vulgárny. Nová kolekcia dámskych kabeliek jeseň / zima 2019 v ktorej sa spája leopardí vzor s kontrastnou farbou modrej a ružovej potvrdzuje, že aj takýto rozporuplný kúsok je možné nosiť sebavedomo a s istou dávkou sexepílu.

Výrazná dámska kabelka z kolekcie Young. Dámska kabelka v trendovom prevedení. Moderná dámska kabelka.

 

Ani vy sa určite v tejto sezóne nezaobídete bez doplnkov zvieracích potlačí. Kabelky s týmto zvieracím motívom majú v sebe silu, razanciu a sú nadmieru odvážnou voľbou. Zvieracia potlač vie veľmi štýlovo dokončiť štylizáciu dámskeho outfitu. Je však veľmi dôležité nepreháňať s týmto motívom. Doplnok so zvieracím motívom by mal byť poslednou bodkou vašej štylizácie, nie dominantným motívom na každom kuse oblečenia.