Pánska elegancia

Milí zákazníci!

Zaujímate sa o módne odievanie doplnené atraktívnymi doplnkami luxusných značiek vyznačujúcich sa provotriednou kvalitou? Ste tu správne. Príďe si vybrať z našej širokej ponuky pánskych košieľ.

Pánska elegancia ponúka pánske košele značky ADRIANO CASTELLANI, ADRIANO CALITRI, EGO MAN, DANIEL BESSI, BRAGGA HILL, REPABLO a iné z našej ponuky obohatia váš šatník o aktuálne trendy. Pánska elegancia tiež ponúka pánske SLIM FIT košele a košele šité v mierne zúženom strihu. K obleku sa nosia zásadne košele s dlhým rukávom. Košele s krátkym rukávom by sa nemali kombinovať s motýlikom či kravatou.

Pánske košele potešia pánov, ale nezabúdame ani na dámy a postupne rozširujeme našu ponuku o dámske košele. Dámska košeľa zvýrazní dámske prednosti a doplní čaro osobnosti. Dámske košele vyzdvihnú osobnosť dámy a pomôžu jej sa stať neprehliadnuteľnou.

 čiara

Pánska elegancia Pánska elegancia Košele  čiara 2

Kvalitné značkové produkty

Pokiaľ si potrpíte na kvalitu a luxus kožených doplnkov dávame do pozornosti kolekciu produktov KATANA PARIS, PIERRE CARDIN, LINDENMANN, G.CHABROLLE, ktoré Pánska elegancia ponúka. Spoločným ukazovateľom týchto značiek je vysoká kvalita a precízne spracovanie kože z dôrazom na detaily. Z týchto značiek ponúkame kvalitné kožené pásnke aktovky, kožené tašky na rameno, pánske peňaženky, dámske peňaženky a kožené opasky.

Ohraničenie

Pierre Cardin            Lindenmann          Katana

Ohraničenie

Peňaženky 

Pánske a dámske peňaženky značnou mierou obohacujú ponuku nášho eshopu. U nás nájdete pánske peňaženky na šírku, alebo na výšku, peňaženky s prešívaním, alebo hladké peňaženky bez prešívania. Medzi veľmi obľúbené produkty, ktoré Pánska elegancia ponúka, patria listové dámske peňaženky. Potešte seba krásnym doplnkom v podobe peňaženky, alebo peňaženku podarujte svojim známym.

čiara 2

Peňaženka Pierre Cardin              Dámska peňaženka Pierre Cardin          Peňaženka Harvey Millerčiara 4

Pánske tašky

Ak vám v šatníku doplnkov chýba taška na rameno, tak budeme radi ak si vyberiete z našej širokej ponuky pánskych tašiek na rameno alebo etuí. Pánske tašky na ramenoetuá patria k praktickým vymoženostiam dnešného moderného sveta.

Medzi tradičným a perfektným pomocníkom muža patrí aktovka. Sortiment aktoviek, ktoré Pánska elegancia ponúka, je veľmi široký. Prevažujú pánske aktovky z pravej byvolej kože spracovávanej najnovšími technológiami. Ponúkame obľúbené modely vrcholových manažérov, lekárov, právnikov, architektov či IT špecialistov, ktorí u pánskej aktovky oceňujú priestrannosť, priehľadnosť úložného priestoru, možnosť uzamknutia na kľúčik či číslolný kód a naozaj štýlový a luxusný vzhľad.

Na základe dopytu sme rozšírili v eshope Pánska elegancia sortiment pánskych doplnkov o elegantné kožené ľadvinky značky KATANA. Kožená ľadvinka je veľmi praktickýmprvkom využiteľným na cestách pre bezpečný prenos svoji chdokladov. Produkty z našej ponuky napr. košeľa, peňaženka, opasok, taška na rameno či aktovka sú výborným tipom na darček. Takýmto darčekom istotne potešite ľudí, na ktorých vám záleží.

 čiara 8 Pánska elegancia      Príručné tašky - Etue   Taška na rameno    čiara8

Opasky | Pánska elegancia

Správny outfit takmer vždy vyžaduje finálnu úpravu niečím ozvláštňujúcim, a tým správnym doplnkom môže byť pánsky kožený opasok. Pánska elegancia vám ponúka opasky, ktoré vás očaria na toľko, že im neodoláte. Ak potrebujete športovo-elegantný štýl zvoľte si džínsové opasky, ak potrebujete zaujať v spoločnosti navštívne našu kategóriu oblekových opaskov

čiara10Opasok Pierre Cardin G. Chabrolle Opasok Opasok Lindenmann čiara11Naše produkty sú dokonalo pripravené na vytvorenie vlastného štýlu, s ktorým sa stanete vo svete módy neprehliadnuteľní. Ďakujeme vám za návštevu nášho eshopu www.panskaelegancia.sk a prajeme príjemný nákup.

Tento e-shop je certifikovaný.

Akcia dňa

Výpredaj

Doručenie zadarmo

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info