POTREBUJETE PORADIŤ?  logo +421 915 286 729      (pracovné dni po - pia  9:00 - 15:00)         e-mail info@panskaelegancia.sk

30016-EM-230 Pánska košeľa EGO MAN - SLIM FIT STRIH .

30016-EM-230 Pánska košeľa EGO MAN - SLIM FIT STRIH .

Nový model pánskych košieľ z kolekcie EGO MAN 2015. Košeľa je s dlhým rukávom bez náprsného vrecka. Strih, kvalita a dizajn kopíruje najnovšie trendy v móde pánskych košieľ.Košeľa je vyrobená z kvalitne spracovanej látky s 97 % podielom bavlny. 3 % podiel lycry zabezpečuje elasticitu košele. Precízne vypracovanie a detailné prevedenie kontrastných prvkov vyzdvihuje originalitu košele. Košeľa je pastelovej zelenej farby v kombinácií s granátovo - modrými bodkami s kontrastnými gombíkmi. Modré podšitie goliera košele s bielymi bodkami a stredová gombíková léga, ktorá elegantne presahuje na vonkajší diel košele.Košeľa má dvojvrstvový golier uchytený gombíkmi. Vrchný diel je vo farbe košele a spodný diel košele je granátovo-modrej farby.SLIM FIT STRIH- Dôležité sledovať TABUĽKU ROZMEROV.

Varianty produktov

  • 22,90 € s DPH

    32,90 € s DPH Zľava 10 €

22,90 € s DPH

32,90 € s DPH Zľava 10 €

Výrobca: EGO MAN

Tabuľka rozmerov (uvádzané sú rozmery košele.)

Pre minimalizovanie nesprávnej veľkosti je najlepšie zmerať košeľu, ktorá Vám dobré sedí a to tak, že si ju položíte na rovnú plochu, zapnete a priečne cez prsia pod rukávmi ju zmeráte, vynásobite dvoma a dostanete obvod košele okolo hrudníka, ktorý potrebujete.

Materiál: 97%bavlna 3%lycra
Výrobca: EGO MAN

Nový komentár

* (Povinné)

Tento e-shop je certifikovaný.

Akcia dňa

V tejto kategórii nie sú žiadne výrobky.

Mikiny

 

Tepláky

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info