Adriano Castellani

0 položiek

Adriano Castellani je značka kvalitného oblečenia, ktorá pôsobí na trhu od roku 2005. S vysokým dôrazom na kvalitu a jedinečnosť produktov, značka Adriano Castellani ponúka vo svojej kolekcii odev, obuv a doplnky pre mužov. Košele Adriano Castellani sú kvalitné, s exkluzívnym moderným dizajnom za atraktívne ceny, ktoré máte možnosť nakupovať aj v eshope PÁNSKA ELEGANCIA.

Každý moderný a elegantný muž si potrpí na svojom oblečení a celkovom vzhľade. Ak si jeho práca nevyžaduje formálne oblečenie, raz za čas sa ocitne v situácii, kedy je nevyhnutné obliecť si košeľu so sakom a kvalitnými nohavicami. Pro takejto príležitosti je dôležité, aby bola košeľa kvalitná, pohodlná a vyzerala skvele. Niektoré košele stratia svoj tvar alebo farbu už po prvom vypratí. Ak sa tomuto chcete vyhnúť a potrpíte si na skutočne kvalitnom oblečení, košele značky Adriano Castellani sú pre vás tie pravé.

Košele značky Adriano Castellani v PÁNSKEJ ELEGANCII

Môžete si vybrať pánske košele Adriano Castellani s dlhým či krátkym rukávom, v rôznom farebnom prevedení alebo v štýlových farebných kombináciách. Moderné, štýlové a trendy, no zároveň formálne a elegantné košele tejto značky môžete nakupovať aj v našom eshope. V ponuke nájdete aj klasické biele košele, obľúbené čierne a vzorované na každý deň.

Košele Adriano Castellani sú trendy košele, v ktorých budete vyzerať stále vynikajúco. A to aj vďaka skvelému SLIM FIT strihu a detailnému spracovaniu. Sú pohodlné na nosenie (100% bavlna) a jednoduché na údržbu. Niektoré košele majú jemne lesklé vypracovanie, vďaka čomu sú tieto košele ideálne aj na výnimočné udalosti. S košeľami Adriano Castellani získate jedinečný sofistikovaný štýl a sebaistotu. Z našej ponuky si vyberiete košeľu na každú príležitosť – do práce, von s priateľmi, pracovné stretnutie, na oslavu či výnimočnú udalosť.

Detaily:

  • Všimnite si farebne odlišné gombíkové léga.
  • Farebne kontrastné manžety sú zaujímavým detailom najmä pri ležérnom vyhrnutí rukávov.
  • Košele majú tiež praktický dizajn goliera, uchyteného gombíkmi.
  • Niektoré košele značky Adriano Castelanni majú zaujímavý detail na golieri a manžetách, ktoré spestria celý pánsky outfit.
  • Košele s dlhým rukávom majú klasické manžety na dva gombíky alebo na manžetové gombíky, ktoré tiež môžete nájsť v ponuke PÁNSKEJ ELEGANCIE.

Zobraziť: