Pánske košele REPABLO

0 položiek

Repablo je kvalitná poľská značka pánskeho oblečenia, ktorá je na trhu síce krátko (od r. 2014), no vďaka svojim kvalitným produktom a unikátnemu štýlu pánskych košieľ si rýchlo získala popredné miesto vo svojom odbore a stále si ho udržiava.

Inovácia a moderný dizajn

Cieľová skupina značky Repablo je skupina ľudí, ktorí chcú nosiť oblečenie jedinečnej kvality a štýlu so zameraním na estetický vzhľad, a to počas bežných dní ako aj počas mimoriadnych udalostí. Značka sa zameriava na inovácie v oblasti pánskych košieľ a nové trendy pre stále elegantný vzhľad. Značka Repablo je výnimočná tým, že nevyrába svoje produkty sériovo a preto sú ich košele také jedinečné. Z ponuky značky Repablo, ktorá zahŕňa široké spektrum vysoko kvalitných a atraktívnych pánskych košieľ, si vyberie každý. Značku charakterizujú neobvyklé kombinácie látok a vzorov s detailným vypracovaním každého jedného produktu. Košele značky Repablo sú kvalitné košele pre pánov a v novej kolekcii už aj pre dámy.

V ponuke PÁNSKEJ ELEGANCIE môžete nájsť elegantné bavlnené biele košele Repablo s dvojvrstvovým golierom uchyteným gombíkmi a farebným lemovaním goliera a rukávov na manžetách v svetlo modrej alebo šedej farbe. Veľmi štýlový vzhľad dopĺňa nepravidelné usporiadanie gombíkov. Vybrať si tiež môžete košele v sofistikovanej čiernej farbe, alebo v rôznych odtieňoch modrej a červenej. Košele Repablo nájdete v mierne zúženom strihu alebo SLIM FIT. Na stránkach eshopu PÁNSKA ELEGANCIA sa môžete zaregistrovať a tak mať ako prví informácie o najnovších modeloch a zvýhodnených cenách našich produktov a košieľ značky Repablo.

Repablo v PÁNSKEJ ELEGANCII

PÁNSKA ELEGANCIA vám ponúka výber tých najlepších pánskych košieľ v obľúbených farbách a farebných kombináciách. Všetky košele máme skladom, čo vám zaručuje skoré dodanie objednaného tovaru. Ak si aj vy potrpíte na elegantnom vzhľade a najnovších módnych trendoch, neváhajte a nakupujte košele Repablo v internetovom obchode PÁNSKEJ ELEGANCIE. S pánskymi košeľami značky Repablo budete vynikať nie len v práci ale aj v akejkoľvek spoločnosti.

Zobraziť:

Žiadny výrobok nezodpovedá aktuálnemu filtru.

Infolinka:

0915 286 729
Otváracie hodiny:
Pondelok - Piatok
9:00-15:00 hod

 

Akcia dňa

Pánske košele

Pánske košele

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie